Cenová kalkulace:

Pro každého zákazníka je cenová nabídka připravena indviduálně, a to dle rozsahu poskytovaných služeb. Naší snahou je poskytovat služby co nejkomplexněji. Naši zákazníci si mohou vybrat z několika základních programů, které lze následně ještě upravit dle specifických přání klienta.

V rámci jednotlivých programů se rozsah služeb pohybuje od provádění pouze základních úkonů stanovených příslušnou technickou normou až po naprosto komplexní rozsah služeb obsahující též provádění doplňkových měření, vypracovávání místně-provozně-bezpečnostních předpisů či odstraňování závad zjištěných při revizi.

V případě Vašeho zájmu o bezplatné vypracování nabídky na míru pro Vaši společnost nás, prosím, kontaktujte emailem na adrese obchod@elkocz.eu. V e-mailu by měli být uvedeny následující údaje:

  • název a IČ společnosti
  • jméno a příjmení kontaktní osoby (telefon + e-mail)
  • počet provozoven a jejich umístění po republice (stačí uvést města)
  • předpokládaný počet spotřebičů na jednotlivých provozovnách (v případě, že si nejste počtem jisti, stačí uvést počet zaměstnanců na jednotlivých provozovnách)
  • dále prosím uveďte specifika Vaší společnosti případně speciální požadavky

V případě, že si nejste některým údajem jisti, nevadí, zašlete údaje, které znáte a náš specialista Vás bude následně kontaktovat a případné nejasnosti společně projednáte.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 777 052 518

elkocz@elkocz.eu